poniedziałek, 6 maja 2013

Wróbelek :)

Witajcie,


Znów byłam bez internetu... okazało się, że karta SIM w modemie się... zużyła :) Wystarczyło w salonie wymienić na nową - 10 minut i gotowe :) I teraz śmiga niczym strzała! :) Cudnie :) Muszę ponadrabiać zaległości blogowe :) Pooglądać Wasze cudne prace, zainspirować się i w ogóle ;)


W weekend poszalałam też z zakupami :) W cudnej legnickiej "Kikimorze" (na str. internetowej nie ma wszystkiego tego co w sklepie stacjonarnym) są takie cuda, że można stać i się ślinić ;) A już na pewno można zostawić fortunę bo wszystko chciałoby się mieć :) W dodatku przemiła właścicielka sklepu stara się "być na bieżąco" z nowymi kolekcjami papierów i w ogóle ze wszystkim :)

Ciekawostka - można w Kikimorze zamówić tekturki wg własnego projektu - arkusz 15x15 cm w cenie 5,90 :) Cudnie :)

Kupiłam trochę papierków (w końcu pomacałam na żywo "Miętowego cukierka" ^^ !) i kupiłam kilka papierów "Jutrzenki" - na razie na próbę :) I jeszcze kilka innych :)

I cuuudne kwiaty!  Nie można im się oprzeć :)


Zdradzę też, że pracuję nad nową, kolejną kolekcją papierów ;) Tym razem stonowaną - krem, beż, brąz. Papiery w 90 % zrobione, dodatki prawie też ;) Już niedługo wydrukuję (oczywiście znów amatorsko :)) i będzie można je pooglądać "w akcji" :)

Zrobiłam też takie...hmm... "zawijaski" - jak śmietana na babeczce :) - niedługo będę pokazywać na kartkach :) Na razie dosychają ;)

Tymczasem mam dla was grafikę bażanta (swoją drogą, bażant mojej babci ;) - zrobiłam zdjęcie, pomajstrowałam w programach graficznych i jest - częstujcie się śmiało :) Dwie wersje :)

Personal use :)Pozdrawiam,

Agnieszka

8 uskrzydlających komentarzy:

Iliana pisze...

Fajne te bażanty ;D

iluszka pisze...

Już czekam na kolejne Twoje papierki, a bażanty cudne - dziękuję :)

KamiluŚkaa pisze...

świetny ten bażant :)

Malowany Imbryczek pisze...

Dziękuję ;)

Malowany Imbryczek pisze...

postaram się je w miarę szybko skończyć :) dzisiaj już próbnie wydrukowane :) - podobają mi się (takie samochwalstwo :P). Jeszcze myślę nad nazwą :)

Malowany Imbryczek pisze...

Dziękuję ;)

Erita pisze...

Ach Łobuzie, to już wcześniej czarowałaś coś z własnymi papierami? Podeślesz link do efektów swojej pracy?

PS Drugi liścik do Ciebie w drodze od soboty ;)

Malowany Imbryczek pisze...

Jasne :) zaraz podeślę u Ciebie w komentarzu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...