sobota, 31 stycznia 2015

Parawan na urodziny Scrap Butiku :)

Hej ho, do pstrykania fot by się szło :)

A zatem - mam nadzieję, że wszyscy wczoraj oglądali kurs Scrap Butiku TV i razem wykonywali swoje parawany. Ja swój skończyłam przed czasem, ale to dziś w końcu zrobiłam porządniejsze zdjęcia :)


Nie używałam zdjęć swojej/kogoś paszczęki bo któż by to chciał oglądać :P

Wykorzystałam natomiast zdjęcia moich szkiców i obrazów, które malowałam jeszcze w liceum (ło! toż to już 8 lat upłynęło!). 

Właściwie nie wiem czemu przestałam malować. Może z braku czasu i jakoś tak wyszło?

Ale ale! Do rzeczy. Będzie duużo zdjęć, mam nadzieję, że dacie radę :)

Ozdóbkę na patyczku zrobiłam z wykrojnikowego kwiatka - nie obsypywałam brokatem, lecz użyłam gotowego papieru brokatowego (cudo^^).

Awers i rewers:I szczegóły - awers:Trochę tego nie widać ze względu na moje "ciapania" splashem 13@arts i złotą farbą (uwielbiam!), ale drewniane serduszko jest ozdobione wypalanym kwiatem i pochwalę się, że sama wypalałam serducho :)Dodatkowo embossing na gorąco na tekturkach (puder Whispers - boski!)


Tutaj użyłam przezroczystego tagu ze srebrnym obramowaniem (stara metka z ubrań - wciąż szkoda było mi ją pociąć!):


Rewers:


Tutaj zamiast gessa użyłam po prostu magicka którego obsypałam pudrem do embossingu (biały ze srebrnym brokatem - częściej używam go jako "posypka" niż do rozpuszczania): Uzyłam też folii z motylem po stemplu (dobrze że nie wyrzucałam :)) Oprócz tego kawałek sreberka na papierowym podbiciu po... przepysznej czekoladzie :)


Genialne napisy UHK (Dear Watson):


I pocięte elementy kart do Project Life:Uff, dotrwaliście do końca? Mam nadzieję :) To teraz koniecznie pochwalcie się swoimi pracami, z chęcią obejrzę Wasze dzieła!!! :)

Pozdrawiam,

#scrapbooking, #frame, #album, #screen, #photos, #embossing

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...