piątek, 27 lutego 2015

Post gościnny Weroniki (Plasterek Cytryny) - INSPIRACJE

Witajcie,

Kochani, dziś mam dla Was niespodziankę!
Goszczę na swoim blogu przemiłą Weronikę (Plasterek Cytryny), która ma dla Was garść inspiracji. U Weroniki natomiast będzie post gościnny ode mnie - kurs na zakładkę do książki dla początkujących.

Życzę zatem miłego czytania i mam nadzieję, że będziecie po przeczytaniu posta super zainspirowani do tworzenia!

Oddaję głos Weronice:Mam na imię Weronika. Prowadzę blog Plasterek Cytryny - kameralne miejsce dla pozytywnych ludzi.

Z wykształcenia jestem dziennikarzem i plastykiem. Prywatnie: szczęśliwą żoną. Z charakteru: emocjonalną duszą artystyczną. Na blogu przedstawiam wyniki tej mieszanki, pisząc teksty inspirujące, tematyczne i prywatne. Są to na przykład wpisy o inspiracjach wnętrzarskich i graficznych, o identyfikacji wizualnej lub o mitach małżeńskich, które z przyjemnością obalam. Jestem także na etapie realizowania swoich marzeń, więc chętnie pobudzam do tego typu działań innych.

Adres bloga: www.plasterekcytryny.plA teraz inspiracje od Weroniki:Inspiracje zimowe

Mało mamy zimy w tym roku. I choć co prawda nie tęskno mi za skrobaniem szyb w aucie ani za szczypaniem nosa przez mróz, to z drugiej strony jakoś tak dziwnie się czuję widząc w lutym deszcz za oknem, a nie śnieg. Jeśli podzielacie moje odczucia i chcielibyście w pewnym stopniu przywołać zimę, to przygotowane przeze mnie inspiracje Wam się spodobają!

Scrapbooking, decoupage i inne tego typu formy rękodzieła to dla mnie nieznany temat. Ze swojej strony tylko podziwiam takie dzieła, a jedyną tego typu pracą, jaką kiedykolwiek wykonałam, były zaproszenia na mój ślub.

Z drugiej strony w liceum plastycznym nauczyłam się inspirować naturą i kolorami, a także szukać prac innych osób, które odpowiadają mi formą, kompozycją i z których mogę czerpać wiedzę o projektowaniu. Postanowiłam więc przygotować dla Was palety kolorystyczne oraz kilka plakatów. Tematem przewodnim palet jest zima, a plakaty prezentują styl skandynawski. Ciekawa jestem, w jaki sposób zinterpretujecie poniższe inspiracje!

PALETY KOLORÓW:PLAKATY SKANDYNAWSKIEŻyczę Wam powodzenia w realizacji rękodzieła! Z ochotą będę podglądać efekty Waszej pracy.-------------------

Fantastyczne inspiracje, prawda? Aż chce się tworzyć! Serdecznie zapraszam na bloga Weroniki - świetne miejsce z całym mnóstwem ciekawych artykułów!

Pozdrawiam,


1 uskrzydlających komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...