piątek, 29 maja 2015

Smakowite magnesy
Witajcie piątkowo :)

Zgodnie z tytułem, dziś mam dla Was MAGNESY, które stworzyłam z karty dodatków do najnowszej kolekcji BeeScrap Tutti Frutti. Przyznacie sami, że ta kolekcja jest tak soczysta i smakowita, że ma się ją ochotę po prostu schrupać!

Żeby kolekcja codziennie cieszyła oczy, postanowiłam zrobić magnesy na lodówkę z owoców z paska dodatków 01.

To wyjątkowo proste!

Wystarczy przygotować pasek z dodatkami z kolekcji, taśmę dwustronną samoprzylepną, nożyczki oraz kawałek folii magnetycznej.

Naklej z tyłu paska z dodatkami taśmę samoprzylepną, oderwij zabezpieczenie i przyklej do folii magnetycznej - zwróć uwagę, aby część z magnesem była z tyłu (niezaklejona; możesz sprawdzić na lodówce, która strona ma magnes). Teraz wystarczy wyciąć owoce/napisy i gotowe! 


Ale możesz też pójść o krok dalej i zastosować na wierzchu powstałych magnesów Mod Podge. Dzięki temu, po wyschnięciu owoce będą wyglądały wyjątkowo soczyście :) Widzicie jakie to proste? Zachęcam do zrobienia własnych magnesów i życzę udanego weekendu!


Wykorzystałam do magnesów:Pozdrawiam,

2 uskrzydlających komentarzy:

się błyszczy pisze...

Super pomysł! Co to jest to Mod Podge? Muszę poszukać w sklepach

Malowany Imbryczek pisze...

Ja mam coś takiego:
http://www.sklep.inspirello.pl/produkt/2235/sklepik-decoupage-preparaty-inne-preparaty-zywica-jednoskladnikowa-szklaca-3d-mod-podge.html

Polecam bo nadaje się do różnych prac, do robienia sztucznej rosy itp. :) pozdrawiam serdecznie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...